Бухі мажори влаштували бійку у київському ресторані: поки гинуть найкращі, бички не знають, куди дівати сили

Бухі мажори влаштували бійку у київському ресторані

Поки цвіт нації захищає наше життя і свободу на фронті у боротьбі з російськими терористами, окремі мажори влаштовують п’яні бійки і це не тільки у Києві.

Свідки зняли відео, як у столичному ресторані Fenix почубилися здоровенні молодики, які б могли стати відмінними військовослужбовцями. Судячи з відео, сили у них дуже багато і вони не знають, куди її можна дівати.

Наразі невідомо, чим закінчился огидна бійка і чого все почалося, але скоро українці впізнають цих "героїв".

Раніше Знай.ua повідомляв, що українські мажори ганьблять нашу державу не тільки у себе вдома. Bentley та Rolls-Royce на українських номерах у Європі ганьблять країну.

На сторінці у "Фейсбуці" проекту The Budget Savvy Travelers з’явилася фотографія Bentley Bentayga з київським номером на тлі одного з курортних міст на Балканах.

Пост The Budget Savvy Trevelers / фото: знімок екрану Facebook

Пост The Budget Savvy Trevelers / фото: знімок екрану Facebook

Bentley Bentayga був випущений у 2017 році, зареєстрований у 2019 році у Києві, і є, очевидно, предметом розкоші та статусу. На українському ринку ціни на подібні моделі починаються від 114 тисяч доларів та можуть досягати 220 тисяч доларів.

Адміністратори сторінки здивувалися, що майже всі українські автомобілі, які вони бачать на Балканах, є моделями преміум-класу, такими як Lamborghini, Ferrari, Range Rover та Bentley.