Зміни в мобілізації: подробиці

  • Вночі Сили оборони, як вони ж повідомили, знищили кілька безпілотників над територією України, а напередодні армія РФ вдарила по Дніпру. Наслідки російської атаки на Дніпро: влада повідомляє щонайменше про 18 поранених, п’ятеро дітей шпиталізовані. Чим 2 квітня війська РФ вдарили по місту? Чи завершилися рятувальні роботи?
  • Президент України Володимир Зеленський підписав закони, які зменшують вік мобілізації з 27 до 25 років та запроваджують електронний кабінет військовозобов’язаного. На що це вплине та коли документи почнуть діяти? Чому президент 9 місяців не ухвалював рішення про зниження мобілізаційного віку?
  • В Україні запрацював Міжнародний реєстр збитків від війни РФ. Там вже півмільйона скарг про шкоду для майна. По інших категоріях їх може бути до 8 мільйонів, кажуть в уряді. Як це допоможе створенню міжнародного трибуналу для Росії? Чому світ не готовий притягнути до відповідальності постійного члена Радбезу ООН?
  • До Часового Яру, що на Донеччині, 640 метрів від російських позицій, пише американський Інститут вивчення війни. У місті досі залишаються цивільні, хоча майже всі будинки пошкоджені. Яка ситуація в місті?

Про це та інше дивіться у програмі «Свобода.Ранок» о 9:01 на @Радіо Свобода:

Форум