Зеленський розповів про ситуацію на прикордонні Сумщини

Читать на русском

Зеленський розповів про ситуацію на прикордонні Сумщини

Зеленський розповів про ситуацію на прикордонні Сумщини

Прикордоння Сумської області потерпає від постійного терору військ країни-окупанта. Регіон зазнає постійних обстрілів, авіаударів та дій диверсійних груп ворога.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні за підсумками дня. Запис він розмістив у соцмережах.

"Сьогодні – Сумщина. З командою весь день тут. Спочатку – наші військові. Відвідав наших хлопців, які лікуються після поранень. Відзначив державними нагородами", – зазначив президент у підсумковому відеозверненні.

Другим важливим питанням за сьогодні став захист Сумщини. За словами Зеленського, особливо складно в прикордонні, яке потерпає від постійного російського терору.

Під час візиту на Сумщину президент провів тривалу координаційну нараду.

"Пройшлися питаннями внутрішньої безпеки в регіоні. Наявність укриттів, протидія злочинності, питання оборони. Все було обговорено дуже предметно. Спільне завдання всіх – дати всі можливості, щоб тут, на Сумщині, були робочі місця, щоб працював соціальний захист, щоб були надійні надходження до бюджету", – підкреслив президент.

Голова держави також розповів, що вперше була проведена регіональна зустріч щодо нової програми економічної політики "Зроблено в Україні". Вона має вплинути на всі регіони держави, бо це істотний внесок коштів у бюджети на 2024 рік.

"Є цілком конкретні завдання для урядовців, для Фонду держмайна, для Офісу президента і для обласної влади за підсумками зустрічей і нарад тут сьогодні. Є підписані контракти для нашого оборонно-промислового комплексу", – зазначив президент.

За словами очільника держави, він пишається тим, що з кожним місяцем усе більше компаній, усе більше розробників пропонують конкретні зразки зброї, снарядів, техніки, машин для розмінування, багатьох інших речей – усього того, що потрібно на фронті та що завдяки силі технологій зберігатиме життя наших людей.

Зокрема, Зеленський розповів, за вже сьогодні є нові контракти на автоматизовані системи ведення вогню, нові FPV-дрони з відповідними скидами, тренажери для мобільних вогневих груп, які допоможуть ефективніше збивати БПЛА.

Президент також зазначив, що під час візиту на Сумщину зустрівся зі студентами, які навчаються тут в університеті.