В боях за Україну загинув захисник зі Львівщини

В боях за Україну загинув захисник зі Львівщини

В боях за Україну загинув захисник зі Львівщини

Відбиваючи ворожий штурм на сході, загинув військовослужбовець Роман Дудич із Львівської області. Він був навідником кулеметного відділення у лавах однієї з бригад.

Захисникові навіки лишилося 36 років. Про втрату повідомила Стрийська районна військова адміністрація.

Роман Дудич, 27.11.1987 р. н., народився у селі Вовчатичі Ходорівської громади. Там закінчив школу й проживав.

Рідні й знайомі кажуть, що він був надзвичайно скромним, добрим і щирим, завжди привітним, уважним і чуйним до кожного, а також працьовитим і жартівливим.

Повернувся на щиті: в боях за Україну загинув захисник зі Львівщини. Фото  queiqxeidzkiukant

Приєднавшись до Сил оборони, воював проти ворога як навідник кулеметного відділення взводу роти вогневої підтримки в/ч А0329 (Повітряні сили ЗСУ), яка захищає наші кордони на Краматорському напрямку.

У боях солдат Роман Дудич проявив мужність, відвагу й відповідальність, за що був нагороджений Подякою керівництва військової частини.

Попри бойову зайнятість воїн завжди знаходив час для дзвінків і спілкування. Після довгої розлуки з рідними мріяв прийти у відпустку, обійняти рідних. Мріяв побачитися з однокласниками, друзями, односельчанами.

Повернувся на щиті: в боях за Україну загинув захисник зі Львівщини. Фото

Роман Дудич загинув 2 квітня 2024 року внаслідок наступально-штурмових дій ворога, отримавши поранення, несумісні із життям, у районі села Спірне Бахмутського району Донецької області.

"Важко повірити у сувору реальність: Романа вже не буде з нами! Не зустрінемося з ним на шкільному подвір’ї, на вулиці. Не привітається, не усміхнеться, не розпитає, не розповість про себе. Нещадна ворожа куля передчасно обірвала його життя", – зазначили у Вовчатицькій гімназії.

Повернувся на щиті: в боях за Україну загинув захисник зі Львівщини. Фото

У захисника залишилися мама, сестра, племінники. У неділю, 7 квітня, з ним попрощалися у селі Городищенське.

"Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. Вічна пам’ять, шана і слава Герою!" – зазначили в Стрийській РВА.