Звільнений із ОП Шефір заявив, що залишається в команді президента

Читать на русском

Звільнений із ОП Шефір заявив, що залишається в команді президента

Звільнений із ОП Шефір заявив , що залишається в команді президента

Колишній перший помічник президента України Сергій Шефір, якого Володимир Зеленський звільнив 30 березня, залишиться працювати в його команді. Щоправда невідомо, чи йдеться про якусь конкретну посаду.

Сам експомічник нагадав, що український лідер є його другом.

Про це він сказав у коментарі виданню "Бабель".

"Незалежно від усього, що ви чуєте і читаєте, я в команді президента. Без варіантів. Окрім того, що він президент, він мій друг, а це набагато важливіше за посаду", – заявив Шефір.

Нагадаймо, що напередодні Володимир Зеленський звільнив свого першого помічника Шефіра і ще кількох радників – Михайла Радуцького, Сергія Трофімова та Олега Устенка. Також звільнено Альону Вербицьку, яка була уповноваженою президента з питань забезпечення прав захисників, і Наталію Пушкарьову – з посади уповноваженої з питань волонтерської діяльності.

Сергій Шефір – співзасновник студії "Квартал 95", художнім керівником якої був до президенства Зеленського. Наступного дня після інавгурації, 21 травня 2019 року, давнього друга і бізнес-партнера чинного президента призначили його першим помічником.

У 2020 році на пресконференції Зеленський назвав Шефіра "людиною, якій довіряє".

У вересні 2021 року на Шефіра здійснили замах, коли він їхав в автомобілі від дому до роботи, тоді поранення отримав його водій.