«Наймасованіша спроба прорвати нашу оборону» – 25-та бригада про танкову атаку РФ на Авдіївському напрямку

За даними українських військових, російські загарбники зазнали значних втрат, адже вартість лише танків Т-90, які брали участь у штурмі, сягає «приблизно 4,5 мільйонів доларів» (фото ілюстративне)

Найбільша танкова атака на Авдіївському напрямку перетворилася на «ганебну утилізацію найсучаснішої російської техніки», заявив в ефірі Радіо Свобода представник служби звʼязків із громадськістю 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ Сергій Окішев.

За його словами, російські війська зазнали значних втрат, адже вартість лише танків Т-90, які брали участь у штурмі, сягає «приблизно 4,5 мільйонів доларів».

«Упродовж крайніх кількох днів відбулася, мабуть, наймасованіша спроба прорвати нашу оборону на конкретно взятій ділянці фронту. Саме для прориву нашої оборони вороги використовували танки, зокрема, найсучаснішу модель цієї зброї Т-90, бойові машини піхоти. Але січеславські десантники дали потужну відсіч ворогу, тож широкомасштабний наступ перетворився, по суті, на ганебну операцію з утилізації найсучаснішої російської техніки. Не можна сказати, що це було легко, бої були жорсткі, противник значно переважав у живій силі, але наші хлопці неймовірними зусиллями все ж таки відбили наступ, вклавши чимало одиниць техніки. І хочеться відмітити, що серед неї були ось саме ті Т-90, вартість яких за одну одиницю сягає приблизно 4,5 млн доларів», – зазначив Окішев.

30 березня біля села Тоненьке Росія направила у бій 36 танків і 12 БМП, це був найбільший танковий штурм за понад два роки повномасштабної війни, зазначило американське видання Forbes. Росія не вдавалася до подібних атак із початку наступу на Авдіївку, констатують аналітики. За їхніми словами, масштаб атаки свідчить про те, що російське військове керівництво вважає пріоритетним саме цей напрямок.

Російська сторона втрати не коментувала.

Форум