Без цензури жартують про все! Бампер і Сус 9 квітня виступлять у Києві на підтримку ЗСУ

Без цензури жартують про все! Бампер і Сус 9 квітня виступлять у Києві на підтримку ЗСУ

9 квітня о 19.00 у Жовтневому палаці презентують нову вибухову концертну програмою із головною ціллю — наповнити серця глядачів позитивом та радістю й зібрати кошти на купівлю нових автівок для захисників

Справжні і щирі — Бампер і Сус «свої» для всіх!

Вони не ховаються за гучними гаслами, пафосними званнями чи «політкоректними» й солоденькими жартами, що прикрашають дійсність.

Без цензури жартують про наше життя й актуальні проблеми. Роблять це так тонко і влучно, що сльози від нестримного сміху — незмінна реакція на кожному їхньому концерті.

Просто гарно прописаний текст стендапу чи гумористична програма з «тєлєку»? Точно ні!

Концерт Бампера і Суса — це значно більше й на 1000% крутіше і незабутніше. Імпровізація тут і зараз та жодних обмежень чи повторень!

Під час минулого туру Бампер і Сус вразили всіх піснями і за донати вручали глядачам «повістки».

А за той час, що не виступали у Києві, об’їздили незліченну кількість військових частин та полігонів, запаливши своїм гарячим гумором захисників, й оголосили навіть збір на купівлю…винищувача F-16.

«Простих задач не любимо! Як і наші захисники та весь український народ, — говорять Бампер і Сус. — І хоч всі розуміли, що винищувач нам ніхто не продасть, коштів ми зібрали на секундочку — на 16 автівок! Їх тут же передали на фронт і працюємо далі! У перервах між турами їздимо з концертами до воїнів постійно. Бо то найбільше щастя — бачити, як від кількох годин сміху їхні очі запалюються новою силою. І це завжди подвійна сила, коли приїжджаєш до військових не з пустими руками, а — з автівками-подарунками від вас, рідненькі наші глядачі. Машина для військових — трудомісткий процес. Знайди, купи, привези, відремонтуй. Та найголовніше те, що коли машина приїжджає туди, значить — буде їздити, дарувати мобільність і рятувати життя. Тож на концертах весняного туру плануємо за вашою допомогою, рідні українці, зібрати якнайбільше для найкращих! Приходьте самі і передавайте дати нашого туру у вашому місті всім, кого знаєте. Разом ми — сила!»

Бампер і Сус — гумористи, чиї веселі відео з полум’яними жартами 18+ понад 9 років тому стали справжнім вибухом українського Ютубу.

Відверті, нетипові, патріотичні і шалено смішні!

Дует безкомпромісного Петра Бампера і його вірного друга Суса миттю скорив мільйони сердець, а актори стали справжніми народними улюбленцями.

Сьогодні Бампер і Сус випускають власний серіал «Пригоди Бампера і Суса» і знімаються у найпопулярніших українських фільмах, щороку на концертах збирають аншлаги у всіх містах та із 2014 року є одними з найвідоміших волонтерів України та улюблених гумористів захисників України.

Приходьте першими почути нові гарячі жарти Бампера і Суса на великому концерті у Києві 9 квітня о 19.00 у Жовтневому палаці та долучитись до купівлі автівок для воїнів ЗСУ.

Квитки на концерт доступні за цим посланням https://kontramarka.ua/uk/bamper-i-sus-57771.html