У РФ путінська пропагандистка Симоньян розпалює міжетнічну ненависть

У РФ путінська пропагандистка Симоньян розпалює міжетнічну ненависть

У РФ путінська пропагандистка Симоньян розпалює міжетнічну ненависть

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян в ефірі пропагандистського російського телебачення розпалює міжетнічну ненависть у Росії. Вона заявила, що мігранти з інших країн нібито у своїх чатах називають росіян не інакше як "свинорилими".

Себе пропагандистка вірменського походження також приписала до тих, кому адресовано це нібито вживане мігрантами відносно росіян образливе прізвисько. На це звернули увагу в Центрі протидії дезінформації.

"Симоньян розпалює міжетнічну ненависть в Росії. "Свинорилі" – так називають росіян у мігрантських чатах, за її словами. Схоже, що Симоньян ненавидить різні етнічні групи. Типова ознака нацизму", – зазначили у ЦПД.

В оприлюдненому фрагменті відео етнічна вірменка Симоньян неодноразово повторює: образливе прізвисько "з мігрантських чатиків" стосується усіх присутніх, зокрема і її.

"Повно цих мігрантських чатиків. Вони не такі безпечні, як може здатися. У багатьох із них знаєте, як нас з вами називають? Свинорилі. Ось усі ми колективні "свинорилі", – каже пропагандистка.

Далі вона переходить до улюбленого прийому російської пропаганди – протиставлення "високодуховних" та надзвичайно "моральних" росіян" "дикунам" інших національностей з тих самих "мігрантських чатиків", які, як випливає з монологу Симоньян, за невелику плату ладні продати і вбити будь-кого.

"Знаходиш, пропонуєш не великі гроші – всього півмільйона, 250 тисяч на руки, 250 тисяч потім, так? Як один із цих упирів нам розповів. Так вони за півмільйона!.. Такого роду люди, як ми бачили... Ось ці нелюди, тварини просто, у моєї кішки більше мізків, ніж у цього чудовиська!.. Та вони кишлак рідний переріжуть!" – видала пропагандистка.