Польські фермери знову заблокували третій пункт пропуску на кордоні з Україною

кордон,польща,угринів

У пункті пропуску "Угринів-Долгобичув" на кордоні з Польщею відновилося блокування руху для вантажних транспортних засобів.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

"Увага, ускладнено рух вантажівок перед пунктом пропуску "Угринів-Долгобичув"! За інформацією від польських прикордонників, сьогодні близько 09:00 на території Польщі перед пунктом пропуску "Угринів-Долгобичув" поновилося блокування руху для вантажівок", – сказано в повідомленні.

У зв’язку з цим ускладнення руху можливе як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

Що відбувається на польському кордоні

Нагадаймо, 9 лютого польські фермери розпочали блокаду трьох пунктів пропуску на кордоні з Україною, з 12 лютого протести поширилися ще на два пункти пропуску, у тому числі "Зосин-Устилуг". Із 16 лютого польські аграрії блокували вже шостий пункт пропуску для руху вантажів.

Увечері 21 березня польські фермери призупинили акцію протесту на прикордонному пункті пропуску "Зосин-Устилуг". За день до цього вони припинили блокувати рух вантажівок біля пункту пропуску "Медика" — "Шегині". А 28 березня тимчасово призупинили блокувати рух вантажівок в обох напрямках на пункті пропуску "Угринів-Долгобичув", наразі залишилися заблокованими пункти пропуску "Ягодин" та "Рава-Руська".

Детальніше про ситуацію на польському кордоні читайте у нашому матеріалі: Чому поляки блокують вантажівки та висипають українське зерно на дорогу

Автор: Галина Ялівець