За ексрадника Офісу президента, якому сьогодні суд обрав запобіжний захід, внесли заставу 30 млн грн – ЦПК

ВАКС сьогодні обрав ексзаступнику ОП запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 30 мільйонів гривень застави

За колишнього радника Офісу президента України Артема Шила, якого підозрюють у заволодіннями коштами «Укрзалізниці», внесли 30 мільйонів гривень застави, повідомляє Центр протидії корупції.

В організації уточнили, що цю інформацію їм підтвердили у пресслужбі Вищого антикорупційного суду.

«Після внесення застави він має дотримуватися низки обов’язків, зокрема здати закордонні паспорти, носити електронний браслет. Окрім того, йому заборонено спілкуватися з приводу обставин справи із головою ОП Єрмаком, його заступником Татаровим, міністром Камишіним, віце-прем’єром Кубраковим та низкою інших осіб», – вказано у повідомленні.

Вищий антикорупційний суд сьогодні обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 30 мільйонів гривень застави колишньому раднику Офісу президента, якого підозрюють у організації заволодіння коштами «Укрзалізниці».

За даними слідства він є керівником організованої групи, діяльність якої призвела до заволодіння 94,8 мільйона гривень при закупівлі трансформаторів для «Укрзалізниці».

2 квітня стало відомо, що САП та НАБУ розслідують можливе розкрадання на закупівлях для «Укрзалізниці».

Імені ймовірного очільника групи прокуратура не називає. Раніше медіа повідомляли, що йдеться про колишнього радника ОП, до того – співробітника Служби безпеки Артема Шила. З 2022 року він знову працює в СБУ – як повідомив проєкт Наші Гроші, заступником Департаменту захисту національної державності.

Шило наразі не коментував ситуацію публічно.

Форум