Підбірка фейків про «причетність України» до теракту в Крокус Сіті Холі — випуск за 3 квітня

Підбірка фейків про «причетність України» до теракту в Крокус Сіті Холі — випуск за 3 квітня

Після нещодавнього інциденту в підмосковному Крокус Сіті Холі — Росія передбачувано звинуватила Україну в організації теракту та взялася за пошуки « доказів » на підкріплення своїх заяв. У випуску розбираємо основні фейки та псевдодокази, якими пропагандисти намагаються аргументувати свою брехню. Зокрема, аналізуємо побрехенька про те, що посольство України в Таджикистані «вербувало терористів» для теракту в Крокус Сіті Холі.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog’a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

Долучитись