Справу банди рекетирів, яким закидають патронат прикарпатського положенця "Гуцула", скерували до суду

Читать на русском

Справу банди рекетирів, яким закидають патронат прикарпатського положенця

Справу банди рекетирів, яким закидають патронат прикарпатського положенця "Гуцула", скерували до суду

Правоохоронці скерували до Калуського міськрайонного суду обвинувальний акт відносно 4 членів угруповання, яким інкримінується вимагання (ч.4 ст.189 КК України) та підробка документів (ч.3 ст.358 КК України) в складі банди, ідеологічним провідником якої вважається 47-річний "злодійський положенець" Івано-Франківщини Святослав Келебай на прізвисько "Гуцул"/"Свят".

Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру та на порталі "Судова влада".

 qkxiqdxiqdeihrant

(Святослав Келебай)

З них випливає: 25 березня 2024 року було здійснено авторозподіл провадження, слухати яке випало служителю Феміди Богдані Кулаєць. На лаві підсудних у вказаній справі — Назарій Шевчук, Андрій Повх, Василь Дідич та Еміль Дорошенко. Чоловікам (троє з яких перебувають на волі) закидають щонайменше три епізоди здирництва із застосуванням насильства.

Нагадаймо, що про нейтралізацію та знешкодження банди, що діяла під контролем "смотрящего" за Прикарпаттям "Гуцула" силовики синхронно звітували в середині жовтня 2023 року.

Учасникам ОЗУ закидали тероризування мешканців регіону та спроби "підбити" під себе підприємців. Мовляв, задля цього зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації або комерційні спори, після чого — виставляли "рахунки" за мирне вирішення проблеми.

detective-info.com.ua