На Авдіївському напрямку ситуація дещо стабілізувалася, але важкі бої тривають, – військовий

Читать на русском

На Авдіївському напрямку ситуація дещо стабілізувалася, але важкі бої тривають, – військовий

На Авдіївському напрямку ситуація дещо стабілізувалася, але важкі бої тривають , – військовий

Ворог за кількістю і якістю дронів переважає Сили оборони.

На Авдіївському напрямку ситуація дещо стабілізувалася, але важкі бої продовжуються. В армії є розуміння, як обійти ворожі РЕБ. Про це в ефірі телемарафону сказав сержант, боєць 109 батальйону Збройних сил України Єгор Фірсов.

Він зазначив, що на Авдіївському напрямку ситуацію стабілізувати вдалося, якщо порівнювати з двома-трьома тижнями тому.

При цьому він додав, що ситуація стала трошечки стабільнішою, кращою, але продовжуються важкі бої із застосовуванням ворогом всього, що тільки можна застосовувати, зокрема, авіації, танків, артилерією.

Фірсов наголосив, що бійці за допомогою БПЛА спостерігають ситуацію вдень і вночі.

"Вночі ми підіймаємо розвідувальну "пташку" і бачимо там шалений двіж — їдуть "Урали", танки, працюють системи, які випускають ракети С-300. На то вони й "орки", що вони активніше працюють вночі", — додав він.

При цьому розповів, що українські бійці організували власну лабораторію, закупили потрібні камери, які дозволяють працювати у темну добу, знищуючи ворожу техніку. Фірсов сказав, що ворог за кількістю і якістю дронів переважає Сили оборони.

"В них є дальні дрони, які літають плюс 40 км, далекобійні дрони не тільки розвідувальні, які також літають близько 40 км, величезна кількість різного роду FPV — дронів, які вони також дуже активно використовують і б’ють навіть не тільки по техніці, а й по позиціях. А за нами, в принципі, якість та ініціатива. Тобто ми оминаємо їх РЕБ, знаємо секрети як це зробити. Ми якісніше і набагато продуктивніше відпрацьовуємо FPV- дронами", — повідомив він.