Голова Європейської Ради "привітав" путіна з достроковою перемогою на виборах

Шарль Мішель

Глава Європейської Ради Шарль Мішель вирішив "привітати" президента рф володимира путіна з достроковою перемогою на президентських "виборах", які лиш розпочались у росії.

Про це пише видання Bild, посилаючись на допис голов рад ЄС.

Шарль Мішель оприлюднив доволі саркастичний допис, в якому технічно висміяв вибори на росії.

"Я хотів би привітати Володимира Путіна з перемогою на виборах, які починаються сьогодні. Жодної опозиції. Жодної свободи. Жодного вибору", – написав Мішель у X (Twitter).

Шарль Мішель

Варто зауважити, що вибори президента росії розпочалися сьогодні, 15 березня, і триватимуть до 17 березня. Проте жоден кандидат, який публічно виступав проти війни в Україні, не був допущений до участі у них. Тому така заява Мішеля має значне підґрунтя.

Як зазначають у Bild, ЄС та НАТО, в свою чергу, ставлять під сумнів легітимність президентських виборів, які відбуваються у росії. Приміром, прессекретар голови Євродипломатії Жозепа Борреля напередодні заявив, що у сучасній росії важко уявити вільне, справедливе та демократичне голосування.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також висловився з приводу цього: "Вибори в росії не будуть вільними та справедливими".

Як повідомлялось раніше, Верховний суд Сполучених Штатів Америки постановив, що колишнього президента Дональда Трампа не можна виключати з виборчих бюлетенів на майбутніх виборах.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!